Vzdělávání pracovníků veřejné správy

Průvodce studiem

Dobrý den. Vítejte ve stručném průvodci studiem. V případě nejasností prosím kontaktujte náš tým:

Eva Masná na tel.: 777839177, eva@edukol.cz

Po podání přihlášky, ještě před jejím přijetím administrátorem, se Vám po přihlášení do systému elearningu zobrazí stránka s identifikací kurzu, na který jste přihlášeni

obr1p

Po akceptaci přihlášky administrátorem vzdělávání (o kterém budete informování emailem) se Vám zobrazí u názvu programu zelená šipka umožňující vstoupit do vzdělávacího programu, viz. obrázek:

obr2p

Po aktivaci zeleného vstupního tlačítka (šipky), se Vám zobrazí Detail programu, což je stránka umožňující přístup k dalšímu využití elearningu. Využití ostatních tlačítek je detailně popsáno v "Podrobném manuálu studenta", který máte k dispozici pod ikonou Dokumenty v pravé části obrazovky (vedle ikony červené sponky).

obr3p

Veškeré učební texty si můžete exportovat do formátu PDF pomocí žlutého tlačítka v dolní části obrazovky.

obr4p

Studium začnete aktivací nadpisu "Přehled oborů vzdělávacího programu" nebo pole "Učební texty". Zobrazí se Vám "Osnova oboru", prostřednictvím které budete studovat. Musíte postupně procházet jednotlivé kapitoly, nelze přeskakovat. V osnově vidíte u některých kapitol ikonu s otazníkem. To znamená, že je daná kapitola doplněna kontrolní otázkou.

obr5p

Začnete kapitolou 1.1 a zobrazí se Vám výukový text:

obr6p

Na konci textu jsou tři ikony: předchozí část, osnova projektu, kontrolní otázka nebo další část. Jejich pomocí se pohybujete k další kapitole, kontrolní otázce, předchozímu textu, nebo editujete učební osnovu. Procházíte tedy postupně celým učebním textem

obr7p

V případě, že se za učebním textem nachází kontrolní otázka, zobrazí se Vám v této podobě:

obr8p

Postup je jednoduchý, označíte správnou odpověď a odešlete ji. V případě, že vyčerpáte všechny pokusy, je třeba informovat administrátora, který se s Vámi spojí a přidá Vám individuálně další pokus. Toto opatření má zabránit tomu, aby se postupně zkoušely všechny možné odpovědi. Vzdělávací proces by tak ztratil smysl.

Po odeslání správné odpovědi Vám bude nabídnuta další kapitola ke studiu.

Informace o dokončení studia Vám bude zobrazen na obrazovce.

Přejeme mnoho úspěchů, Edukol s. r. o.